Про нас

Хто ми?

ТОВ “Оргкровля і К” представлена в Україні, як будівельна компанія, що виконує будівельні і проектні роботи.
Основна спеціалізація:
– Виконання всіх видів гідроізоляційних і покрівельних робіт з ПВХ і ТПО мембран.
– Виконання кошторисно-проектних робіт сертифікованим інженерним складом, а так само надає послуги з оформлення і введення об’єкту в експлуатацію.

Центральний офіс знаходиться в м. Дніпрі, а з січня 2006г. відкрита філія в м.Харкові. За цей період нам удалося налагодити партнерські відносини з провідними будівельними компаніями і державними організаціями міста.

Що ми робимо?

У період з серпня 2011 року ТОВ «Оргкровля і К» використовуючи покрівельні мембрани ПВХ, виконує роботи по улаштуванню, реконструкції і ремонту покрівель житлових будинків, громадських будівель і виробничих приміщень в м. Харкові, Харківської області, а також інших містах України.
А так само:

 • гідроізоляція фундаментів
 • гідроізоляція паркінгів
 • гідроізоляція бетонних резервуарів

Наша стратегія

Ми розуміємо, що ринок будівельних послуг і технологій поступово удосконалюється, а потреби кінцевого споживача і вимоги до якості виконуваних робіт лише збільшується. Нашу роботу ми адаптуємо до вимог часу, із застосуванням новітніх технологій і матеріалів, тому персонал фірми постійно проходить вдосконалення. При введенні об’єктів в експлуатацію надає послуги з навчання майбутнього експлуатуючого персоналу замовника.

Інженерний склад “Оргкровля і К” регулярно відвідує будівельні семінари і виставки для вивчення новинок по вживанню гідроізоляційних матеріалів і устаткування, організованих в Україні і Європі.
Вживання новітніх технологій і використання сучасного обладнання обов’язковий чинник в нашій роботі. Помилково думати, що основний критерій – це ціна. Головне – якість, добросовісне відношення до поставленого завдання, трудова дисципліна.

ТОВ «Оргкровля і К» має індивідуальний стандарт (СОУ) на улаштування гідроізоляційного шару із застосуванням полівінілхлоридних армованих багатошарових (ПВХ) мембран. Наявність індивідуальних кошторисних норм дозволяє підготувати кошторисну документацію відповідно до норм Українського законодавства в області виконання реконструктивних робіт і улаштуванню нових покрівель.

У штат ТОВ «Оргкровля і К» входять:

 • Директор
 • Заст. директора
 • Гол. бухгалтер
 • ІТП – 5 человек
 • Бригадир-покрівельник – 7 чоловік
 • Покрівельник – 14 чоловік

З 2013 року виконуємо ремонт покрівель за допомогою покрівельних ПВХ мембран від 50тис. м.кв до 65тис м.кв в рік.

Наші знакові об’єкти:

 1. Пасажирський термінал Аеропорту м. Харків – 15тис. м.кв
 2. Ангар Аеропорту м. Харків – 12тис. м.кв
 3. Виробнича база Трест «Житлобуд-1» – 12тис. м.кв
 4. Сел. П’ятигірське, Балаклійський район, клуб – 5тис. м.кв
 5. Харківський Тракторний Завод – 16тис. м.кв

Ремонт улаштування покрівель з ПВХ мембран житлової та комерційної нерухомості